Dëmet psikologjike tek fëmijët për shkak të përdorimit të rrjeteve sociale, ja çfarë duhet të dini

12 Janar, 12:26

Në një intervistë në emisionin “Rreze Dielli” në Report TV psikologia Anxhela Peza  tregoi dëmet që po shkaktojnë rrjetet sociale tek fëmijët dhe adoleshentët, ku përfshihen jo vetëm dëmet psikologjike por edhe ato fizike.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha