Deputetët e PD italiane vizitë blitz në Gjadër ku do ngrihet kampi i emigrantëve: 70 mijë metra katrorë asgjë

22 Maj, 18:31 | Përditesimi i fundit: 2024-05-22 20:55:05

Deputetët e Partisë Demokratike të Italisë kanë udhëtuar drejt Shqipërisë në zonën e Gjadrit ku do të ngrihet dhe kampi i refugjatëve.