Deri ku arrin çmenduria e fansave për BBV? Të ftuarit komentojnë në “Rreze Dielli”

24 Janar, 13:09

Në një intervistë në emisionin “Rreze Dielli” në Report Tv, folëm për fansat dhe deri ku shkon çmenduria e tyre? Të ftuara në studio psikologia Jonida Haxhiu dhe ish-pjesëmarrësja në një reality shoë folën më tepër për këtë temë. Në një lidhje skype piloti Arbër Xhaja, i cili shpesh dërgon përmes ajrit supriza të ndryshme në Big Brothet Vip, foli për fiksimin e fansave me këta personazhë. Po ashtu dy këngëtarët Mirgen Zela dhe Bledar Kaca, folën për këngën e tyre kushtuar Luiz Ejëllit. Një një lidhje viber nga Tetova piktorja e talentuar Arbnora Huseini, e cila ka realizuar portretet e Luiz Ejëllit dhe Kiara Tito. Po ashtu, në bisedë me Beli Cafin presidente e shoqatës ‘Bukuria Shqiptare’e cila komentoi lookun e personazhit shumë të përfolur.

 

 

 

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha