Dhunohen 2 vëllezër trafikantë droge në autostradën Tiranë-Durrës! Njëri prej tyre merret peng nga 4 persona

3 Tetor, 12:36 | Përditesimi i fundit: 2022-10-03 14:08:03

Një sherr mes disa personash ka ndodhur ditën e djeshme në autostradën Tiranë-Durrës. Report Tv mëson se dy vëllezërve Indrit dhe Gentian Beqiraj, të cilët po udhëtonin me motor në autostradën Tiranë-Durrës, një makinë u ka prerë rrugën.

    Programe të tjera

      Nuk u gjeten video për këtë program!

    Shiko të gjitha