Diana Çuli: Syri i “Big Brother” në diktaturë dhe pasioni i pashtershëm për të shkruarin (17 mars 2023)

17 Mars, 20:03

Ajo i ka prekur të gjitha nga gazetaria tek politika dhe librat. Por kur është fjala për tu identifikuar preferon ta quajnë shkrimtare. Në fakt të shkruarit i ka dedikuar gjithë jetën e saj,pavarësisht se ka lëvruar gazetarinë hershëm dhe ka pasur një eksperiencë të shkurtër në politikë. Këtë herë në ‘Esencë’ erdhi në një rrëfim për jetën dhe karrierën shkrimtarja Diana Çuli.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha