Dieta Keto më deformoi kockat, blogerja tregon eksperiencën befasuese

22 Qershor, 13:08

“Dietat që asnjeherë nuk do i sygjeroja dietat Keto dhe Dukan, të paktën dietën Keto unë nuk e sygjeroj absolutisht fare. Patjetër ka pasoja në shëndet, deformimin e kockave dhe po ashtu trupi I njeriut ka nevojë për të gjitha ushqimet, qoftë për brumrat, qoftë për ëmbëlsirat, mjafton të zgjedhim sasinë e duhur për ta konsumuar atë” tha ajo.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha