Dita e 5-të e konfliktit, Izraeli intensifikon sulmet në Gaza! Të paktën 124 viktima dhe mbi 600 plagosur nga përplasjet mes izraelitëve dhe palestinezëve!

14 Maj, 14:43

Sirenat paralajmëruese të raketave kanë rënë sërish në Izrael, si për të paralajmëruar se përplasjet do të rikthehen sërish pas një nate të gjatë sulmesh. Pas më shumë se 2000 raketash të hedhura, të paktën 124 jetë janë shuma dhe qindra të tjerë përballen me vdekjen , në një luftë ku viktimat më të mëdha janë të pafajshmit.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha