Dita nis me kthjellime, por pasditja sjellë vranësira dhe rrebeshe shiu, mësoni parashikimin e motit për ditën e sotme

12 Qershor, 13:02

Ditën e sotme priten alternime kthjellimesh dhe vranësira kalimtare që do të dominojnë në zonat malore, por me kthjellime mbetet bregdeti. Pasditja sjellë sërish zhvillim të vranësirave dhe rrebeshe shiu në pjesën më të madhe të vendit, por mbrëmja sjellë përmirësim të motit dhe dominim të kthjellimeve.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha