Djali i Belerit kandidat i PD për Himarën? Dhuli: Po diskutohet çdo emër

25 Qershor, 19:13

Apeli i GJKKO la në fuqi dënimin për Fredi Belerin me 2 vite burg për korrupsion zgjedhor. Ish-zëdhënësi i fushatës së Belerit, Skerdjan Dhuli i ftuar në emisionin ‘Studio Live’ në Report Tv tha se ky vendim ishte i pritshëm, pasi sipas tij arsyet se përse Rama e donte në burg lidheshin me vjen bregdetare të detit jon dhe tokat në Himarë.