Do të përloteni, dedikimi prekës i parodistëve për humbjen e kolegut dhe mikut të një jete

8 Tetor, 11:40 | Përditesimi i fundit: 2021-10-08 11:41:15

Ata rrëfyen në ‘Rreze Dielli” për miqësinë me mikun e tyre të ndjerë Metin dhe dedikimin që kanë sjellë para pak kohësh për të, për të shprehur dhimbjen e tyre për ndarjen nga jeta të mikut të shumë viteve në skenë dhe në jetë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha