Dorëheqja e Alibeajt/ Meçe:Tregoi lidership! Kalaja: Akt qytetarie, të ripërtërihet PD! Muça: Goditje për Berishën! Valteri: Në 14 maj, më e fituar PL

17 Maj, 22:40

TIRANË- Dorëheqja e Enkelejd Alibeaj është vlerësuar si akti i duhur nga shumica. Analisti Arben Meçe tha se kjo kohë ka shërbyer për të prodhuar figura që mund të jenë lider të së ardhmes në Partinë Demokratike. Sipas tij, Gazment Bardhi dhe Jorida Tabaku janë përjashtuar nga ky proces.

 

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha