Dorëzohet M.United, heq veton për largimin e Ronaldo-s! Tani do dëgjojë ofertat për portugezin

16 Gusht, 14:59 | Përditesimi i fundit: 2022-08-16 15:00:05

Manchester United është dorëzuar dhe ka hequr dorë nga veto për të mos shitur Ronaldon pavarësisht dëshirës së këtij të fundit.

Kategori të tjera