Dortmundi fiton Kupën e Gjermanisë, Real Madrid shpreson për titullin e Liverpool për Championsin

14 Maj, 14:38

Borusia Dortmund fiton për herë të pestë në histori kupën e Gjermanisë. Verdhezinjtë mposhtën lehtësisht në finale Lajpcigun 4-1. Ndërkaq Real Madrid shpreson ende për titullin në Spanjë dhe Liverpuli mbetet në garë për zonën Champions

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha