Drejt Lojërave Olimpike në Tokio, Luiza Gega për Report Tv: Ëndrrat janë gjithmonë aty por finalja do të ishte super sukses! Jam në formë të shkëlqyer

20 Korrik, 18:54

Nga Stambolli, ku është tranzit për udhëtimin drejt Tokios për në Lojërat Olimpike 2020, atletja Luiza Gega foli për Report Tv për emocionet e ditëve të fundit para nisjes zyrtare të kompeticionit.  Gega shprehet se është në situatë të shkëlqyer fizike dhe se objektivi është arritja e finales, edhe pse nuk përjashton edhe ëndrrat që në sport janë gjithnjë aty, të arrish majat,

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha