Droga shitet si ‘rigon’ te të rinjtë, ekspertët analizojnë fenomenin, Rexhepi: S’ka disiplinë! Tushe: Është problem psikologjik! Mësuesja: Neglizhencë komuniteti

23 Mars, 15:52

Përdorimi i drogës është kthyer në tendencë mode, po kush janë përgjegjësit? Kjo ka qenë tematika e diskutimit të ekspertit të kriminalistikës, sociologëve dhe mësueses në Report Tv me gazetarin Nertil Agalliu.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha