Dueli vendimtar me Spanjën, Sylvinho dhe Gjimshiti në konferencë për mediat

23 Qershor, 18:49

Shqipëria dhe Spanja luajnë nesër në orën 21:00 për ndeshjen e tretë dhe të fundit në Grupin B të Euro 2024. Nga stadiumi ku do luhet ndeshja, trajneri Sylvinho dhe kapiteni Berat Gjimshiti folën për mediat.