'Dush' me shampanjë, lojtarët e Partizanit ndërpresin intervistën! Colella: Jam si në shtëpi, nesër udhëtoj në Itali

29 Maj, 18:43

Partizani fitoi 2-0 me Teutën dhe u shpall kampion i Superligës në javën e fundit të sezonit. Për herë të 17-të në histori, "Demat" janë kampionë. Pas ndeshjes trajneri Giovanni Colella është shprehur i lumtur, teksa lojtarët i kanë bërë një "dush" me shampanjë.

 

Kategori të tjera

Shiko të gjitha