Dy motrat shqiptare habisin rrjetin me videot nga jeta e tyre

13 Maj, 14:04

Në një intervistë në emisionin "Rreze Dielli", dy motrat Stejsi dhe Eleni treguan më tepër për vlogun e tyre tepër të famshëm në Itali.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha