Dy pastrues çudibërës me sodë buke

14 Qershor, 11:20

Soda e bukës është një pastrues natyral dhe çudibërës. Sabina Sherifi blogerja e cila shpeshherë sjell provojën e saj në “ Rreze Dielli” duke treguar receta dhe këshilla të ndryshme, shpjegoi sot se si mund të pastroni sobën dhe objekte të tjera nëpërmjet sodës së bukës.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha