'E dhimbshme që humbëm 2 pikë', presidenti i Vllaznisë për supersfidën me Partizanin! Daja: Luajtëm më mirë se kundërshtari

27 Shtator, 12:17

Supersfida e javës së tretë të Superligës mes Partizanit dhe Vllaznisë është mbyllur me shifrat 1-1. Kryeqytetasit hynë me qëllimin e vetëm për të fituar, por shmangën humbjen vetëm në minutën e 88 me Arinaldo Rrapaj. Edhe pse kanë 5 pikë në 3 ndeshje te Vllaznia janë të zhgënjyer për barazimin.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha