E nisur nga Ekuadori, sekuestrohen 300 kg kokainë në Spanjë! 11 të arrestuar, mes tyre dhe shqiptarë

1 Dhjetor 2023, 21:03

300 kg kokainë kokainë e nisur nga Ekuadori në Spanjë janë sekuestruar gjatë një operacioni që çoi në pranga 11 trafikantë, disa prej të cilëve janë shqiptarë