E para për 2023, trajneri i Flamurtarit: Nuk e di si shkon sfida me Apoloninë por sezonin e ardhshëm do jemi në Superligë

27 Janar, 17:29

Të shtunën përballë Apolonisë Flamurtari luan ndeshjen e parë për vitin 2023 dhe trajneri Troisi thotë se sido që të shkojë rezultati vlonjatët sezonin e ardhshëm do jenë në Superligë. Ndërkohë në Superligë Kastrioti do ketë të dielën një ndeshje delikate për fundin e tabelës kundër Bylisit.

Kategori të tjera