E pickoi Merimanga e Zezë, 50 vjeçari prej 2 ditësh në spital! Në QSUT nuk kanë kundërhelmin

27 Qershor, 12:54 | Përditesimi i fundit: 2022-06-27 14:10:23

Hasbi Kalemi, rreth 50 vjeç, ndodhet prej dy ditësh në Qendrën Spitalore ‘Nënë Tereza’ në Tiranë, pasi është pickuar nga Merimanga e Zezë në Rrogozhinë. Tashmë duhet ta kishte marrë kundërhelmin dhe të ishte më mirë, por në QSUT mungon një medikament i tillë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha