E PLOTA/ “Shpifës, ordiner, hajdut”/ Pse ka më pak denoncime për korrupsionin?! Kush do ta minojë punën e SPAK?!

17 Maj, 00:58

Amnistia penale është bërë sërish temë debati në Frontline në Report Tv mes deputetit të opozitës Asllan Dogjani, kreut të “Nisma Thurje” Endri Shabani dhe deputetit të PS Petro Koçi