E rëndë në Dropull, çifti i të moshuarve gjendet i vdekur dhe me shenja dhune në trup

2 Maj, 10:13 | Përditesimi i fundit: 2024-05-02 20:46:44

Një ngjarje e rëndë u shënua sot në fshatin Bodrishtë Bashkia Dropull. Çifti i të moshuarve Kosta Ilia 84 vjeç dhe Kleoniqi Ikia 88 vjeçe janë gjetur të pajetë dhe me shenja dhune në trup.