E rëndë në Fier, dy makina përfshihen në aksident, njëra prej tyre përfundon në kanal

1 Gusht, 15:31

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në aksin rrugor Fier-Seman. Siç shihet edhe nga pamjet e siguruara nga Report Tv, në aksident janë përfshirë dy makina. Si pasojë njëra nga makinat ka përfunduar në kanal.

Për momentin nuk është raportuar për viktima, por pritet një konfirmim zyrtar. Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha