E rëndë në Gjirokastër, 72-vjeçari lyen me benzinë bashkëshorten dhe i vë flakën, ulërimat e së moshuarës i dëgjojnë edhe fqinjët

29 Korrik, 11:54 | Përditesimi i fundit: 2021-07-29 12:01:08

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në fshatin Këllëz Gjirokastër, pasi 72-vjeçari Panajot Janaqi ka lyer me benzinë dhe i ka vënë flakën bashkëshortes së tij, Dashurie Janaqi me benzinë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha