E rëndë në Tepelenë, 42-vjeçari godet me thikë gruan dhe më pas veten! Të dy përfundojnë në spital

30 Mars, 11:51 | Përditesimi i fundit: 2023-03-30 15:19:07

Një 42-vjeçar ka goditur me thikë gruan e tij 40-vjeçare në Tepelenë mëngjesin e sotëm pas një sherri të çastit. Pas kësaj ai ka tentuar edhe të vrasë veten. Por të dy bashkëshortët janë në spital nën kujdesin e mjekëve.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha