E trishtë në Turqi/ Qytetarja e bllokuar nën rrënoja, publikon video në rrjetet sociale dhe kërkon ndihmë

6 Shkurt, 12:26

Një tërmet fatal goditi Turqinë, ndërsa ka lënë pas mbi 1200 viktima, mijëra qytetarë të plagosur. Mijëra të tjerë kanë mbetur nën rrënoja ndërsa ekipet e kërkim shpëtimit janë në terren.

Kategori të tjera