Edhe Parlamenti si Qeveria, Holanda me vendim unik dhe historik për Shqipërinë: Të përcaktohet sa më shpejt data për negociatat me BE-në

16 Qershor, 15:48 | Përditesimi i fundit: 2021-06-16 16:08:05

Parlamenti holandez ka mbështetur vendimin e qeverisë së Holandës e cila është pro përcaktimit sa më parë të datës së konferencës ndërqeveritare Shqipëri-BE.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha