Edhe shqiptarët ranë në 'karremin' e FBI! Biseda 'sekrete' për drogë e vrasje në aplikacionin ANOM (që mendonin se nuk përgjoheshin)

9 Qershor, 16:00

Aplikacioni i krijuar nga FBI si grackë për të zbuluar trafikantët e drogës dhe krimit të organizuar rrezulton se përdoret edhe nga shqiptarët. Një ditë më parë në australi u prangosën disa shqiptarë, ndërsa janë zbuluar afro 70 përdorues në vendin tonë për të cilët policia po punon t’i arrestojë.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha