Ekskluzive/ 26 vite Ipeshkv i Shkodrës, Massafra rrëfen për Report Tv arsyet e dorëheqjes!

28 Mars, 14:04

Angelo Massafra largohet pas 26 vitesh nga drejtimi i dioqezës së Shkodrës. Në një rrëfim ekskluziv për Report Tv, Monsinjori ka treguar arsyet e dorëheqjes dhe procedurën për zgjedhjen e pasuesit. Po kështu për herë të parë transmetohen në Report TV pamjet historike të prezantimit të Massafrës më 26 prill të vitit 1998-të.