Ekskluzive/ Deputeti britanik për Report Tv: Etiketimi i shqiptarëve si kriminelë, imoral! Do krijojmë hapësira për t’i punësuar legalisht

30 Nëntor 2022, 17:28 | Përditesimi i fundit: 2022-11-30 20:56:31

Shqiptarët kanë qenë kryefjalë e mediave dhe politikës së brendshme britanike, duke i etiketuar ata si kriminelë. Pikërisht këtyre akuzave iu përgjigj sot deputeti britanik Daniel Kawczynski në një intervistë ekskluzive për emisionin ‘Studio Live’ në Report Tv. Sipas tij, shqiptarët japin kontribut në Britani, ndaj premton krijimin e hapësirave për t’i punësuar legalisht.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha