EKSKLUZIVE/ Lefter Alla dhe i afërmi i tij që mori tenderin u larguan me ‘Range Rover’ dhe u ngujuan në një tunel të ushtrisë! Dosja, si u vëzhguan nga SPAK

22 Mars, 20:10

Kryebashkiaku Lefter Alla bëri një gabim pasi publikoi një foto nga punimet për ujësjellësin ku shfaqej një punëtor me logon e kompanisë "2 AF’ ndërkohë që tenderin e kishin fituar dy kompani të tjera. Grupi i vëzhgimit regjistroi të gjitha lëvizjet në terren 

Kategori të tjera