Ekskluzive/ Ndryshimet në pasuri për 2020, Meta edhe 50 mijë euro nga pallati, Rama 1.8 mln lekë nga pikturat, Gregori vijon me qira, familja e Ruçit 240 mijë USD të ardhura

16 Qershor, 18:57

Ndryshimet në pasurinë e krerëve të shtetit dhe politikës gjatë vitit 2020. Meta dhe Kryemadhi vijojnë të përfitojnë nga pallati që ngritën me vetëm 5 milionë lekë në 2008 duke ‘justifikuar’ më pas edhe vilën e famshme në Gjirin e Lalzit. Berisha dhe Basha për herë të parë nuk janë subjekte deklaruese.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha