Ekspozita ‘Ditët e Mios’, 23 piktorë ndërkombëtar frymëzohen me ngjyrat e Korçës

26 Tetor, 15:18

Është çelur për të 11-in vit radhazi Edicioni i Festivalit të Pikturave “Ditës e Mios” në teatrin “Andon Zako Çajupi” ku 23 artistë pjesëmarrës nga vende të ndryshme të botës për 4 ditë radhazi do të ekspozojnë punimet e tyre ndër vite dhe do të hedhin në telajo pamjet piktoreske të peizazhit të Korçës.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha