Ekzekutimi i 57 vjecarit Demir Backa në Fier, hetimet zbulojnë se janë 3 të përfshirë, dyshohet për vrasës me pagesë! Lihen të lirë 23 të shoqëruar, shpallen në kërkim 2 persona

25 Tetor, 11:44 | Përditesimi i fundit: 2021-10-25 14:31:56

Ende asnjë i dyshuar për ekzekutimin e 57 vjecarit Demir Backa. Aktualisht mësohet se janë lënë të lirë 23 personat e shoqëruar për deklarime. Policia ende asnjë prove drejt identifikimit te autoreve te dyshuar.  Burime për Report Tv bëjnë me dije se tre plumba ne zonën e qafës dhe kokës dhe rreth 15 të tjerë në kraharor i kanë marrë jetën 57 vjeçarit.

  •  

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha