Ekzekutoi 10 vetë në Kaliforni teksa festonin Vitin e Ri kinez, dalin pamjet nga momenti kur qytetari përplaset me agresorin dhe e çarmatosi

26 Janar, 09:12

Pamjet që shihni janë kapur nga momenti kur një qytetar është përplasur me agresorin në Kaliforni duke e lënë atë të çarmatosur. I moshuari vrau 10 persona në Kaliforni teksa ishin duke festuar Vitin e Ri kinez në Monterey Park.

Kategori të tjera