Emërimi i Serdar Hoxhës drejtor i IKMT-së Shkodër, Alibeaj: Ushtar i Tom Doshit, zyrtarizim i aleancës së tij me Ramën

17 Qershor, 17:49

Partia Demokratike ka reaguar pas emërimit të Serdar Hoxhës si drejtor i IKMT-së në Shkodër, duke  ekonsideruar atë si 'zyrtarizimim të aleancës së masakrës zgjedhore Rama-Doshi". Me një deklaratë për mediat, ish-deputeti Enkelejd Alibeja tha se Hoxha ishte kandidat për deputet i PSD në zgjedhjet e 25 prillit, dhe se u emërua sot në një funksion në varësi të qeverisë së drejtuar nga Edi Rama.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha