Emocione dhe lot/ Intervistohet nga e bija, Diola përballë pyetjeve pikante të vajzës 14 vjeçare

16 Nëntor 2022, 11:56

Të ftuara në “Rreze Dielli” nutricionistja Diola Dosti dhe vajza e saj Bleza në një intervistë të veçantë dhe tepër emocionuese. Diola Dosti përballë pyetjeve pikante të vajzës së saj 14 vjeçare.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha