Empoli 'maja e ajsbergut', agjenti i Skriniar thyen heshtjen dhe shokon tifozët: Nuk do rinovojmë me Interin

24 Janar, 15:41

Dy goditja të rënda ka marrë Interi të hënën. Empoli i ka shkaktuar një disfatë të dhimbshme në Seria A, ndërsa agjenti i Skriniar ka konfirmuar se mbrojtësi nuk do rinovojë kontratën. Ndërkohë sonte do luhet sfida më interesante e javës së 20 pasi Lazio pret në kryeqytet Milanin kampion në fuqi.

Kategori të tjera