'Ëngjëllit' i duhen 26 minuta për debutimin në Seria A, Vlahovic 'dopietë' në fitoren e Juventusit! Napoli merr kreun

16 Gusht, 14:43

‘Ëngjëlli’ Di Maria dhe ‘dopieta’ e Vlahovic bënë që Juventusi ta nisë me shumë optimizëm dhe pretendime sezonin e ri në Seria A. Ndërkohë Napoli mori vendin e parë pas fitores me shifrat e thella 2-5 kundër Veronës.

Kategori të tjera