Era e fortë përmbys kamionin në urën e Milotit! Rëndohet trafiku, radha e mjeteve disa kilometra

11 Janar, 14:17

Një mjet i tonazhit të rëndë është rrëzuar nga era e fortë në superstradën Lezhë-Laç. Burime për Report Tv bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur mbi urën e Milotit.

Fatmirësisht, drejtuesi i mjetit me targa të Kosovës dhe pasagjeri nuk kanë marrë lëndime. Por kjo situatë ka sjellë bllokimin e qarkullimit në njërin krah të rrugës prej 2 orësh.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha