Erion Braçe: Ja kritikat e mia ndaj qeverisë,çfarë duhet të ndryshojë

3 Dhjetor 2021, 07:06 | Përditesimi i fundit: 2021-12-03 07:33:31

Emisionin "Repolitix" me moderator Denis Mingën mund ta ndiqni çdo të martë, të mërkurë dhe të enjte në orën 20:55 në ekranin e Report Tv Emisioni Repolitix në pjesën e parë trajtoi aktualitetin politik ku i ftuar ishte deputeti i PS Erion Braçe i cili së fundmi ka qenë kritik ndaj disa prej politikave të qeverisë Rama. Në pjesën e dytë Repolitix trajtoi deklaratat e pasurisë së deputetëve të rinj. Të ftuar në studio gazetari Adriatik Doçi dhe politikani Pano Soko.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha