Erion Veliaj flet me emra: JOQ dhe Lolita u vendosin gjoba linjave të autobusëve! Ja kush janë pronarët

29 Mars, 14:54 | Përditesimi i fundit: 2023-03-29 18:21:17

Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj ka dalë sot në një aktivitet dhe ka folur për transportin në kryeqytet. Veliaj tha se ka të ashtuquajtura media sociale si JOQ apo Lolita të cilat bëjnë lajme për t’i vënë gjoba pronarëve të autobusëve të kryeqyteti.

 

Kategori të tjera