Erion Veliaj për Report Tv: Nga projektet strategjike për Tiranën te zgjedhjet! Në 2025 PS rikonfirmohet në pushtet, marrim mbi 74 mandate

19 Shkurt, 18:57

Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj në një intervistë për Studio Live me Arbër Hitajn në Report Tv ka folur për projektet strategjike për Tiranën dhe zgjedhjet e 2025. Një përgjigje ka pasur dhe për akuzat ndaj Arben Ahmetajt në lidhje me inceneratorin e Tiranës.