Euro 2020/ Danimarkës nuk i ndahet trshtimi, Belgjika e mposht me përmbysje në stadium plot që nderoi Eriksenin

17 Qershor, 22:51

Me një stadium të mbushur plot dhe që për shumë çaste nderoi Eriksenin Belgjika ka mposhtur 1-2 me përmbysje Danimarkën, duke siguruar kualifikimin në fazën tjetër. Për skandinavët me shumë mundësi Euro 2020 mbyllet këtu, pasi në dy ndeshja kanë 0 pikë.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha