Euro 2020/ Holanda nuk tregon mëshirë me Maqedoninë, Austria mposht Ukrainën dhe kualifikohet si e dyta! Italia mëson kundërshtarin e 1/8

21 Qershor, 22:07

Holanda, por edhe Asutria që fitoi 0-1 kundër Ukrainës në ndeshjen e fundit të grupit C, janë bërë kombëtaret e radhës që kualifikohen në fazën me eliminim direkt të Europianit. Madje sipas ndarjes të bërë më herët është mësuar se Italia në 1/8 do të përballet me Austrinë në Uembley.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha