Euro 2020, Italia me ndryshime ndaj Uellsit kërkon vendin e parë në grup, në 18:00 luhet edhe Zvicër-Turqi

20 Qershor, 12:36

Në ndeshjet e fundit në grupin A Italia pret Uellsin në Romë. Të kaltrit do të bëjnë shumë ndryshime në formacion por nuk bëjnë llogari dhe duan ta fitojë sfidën për të siguruar vendin e parë. Ndërkaq po në orën 18:00 luhet edhe sfida tjetër e grupit Zvicër-Turqi.

Kategori të tjera

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha