EURO 2020/ Sot nisin ndeshjet e dyta në grupe, Italia për kualifikim ndaj Zvicrës! Sfidat e tjera Turqi-Uells dhe Finlandë-Rusi

16 Qershor, 12:32

Sot nisin ndeshjet e dyta në grupe për Euro 2020. Italia pret në mbrëmje Zvicrën dhe me një fitore kualifikohet në 1/8. Ndeshja tjetër e grupit A është Turqi-Uells. Për grupin B në orën 15:00 luhet Finland-Rusi.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha